Proslava Dana škole

Autor: Ankica Karakaš Radošević, 16. 5. 2016.

U četvrtak 12. svibnja 2016. svečano je bilo u prostorima naše škole. Proslava Dana škole  ne samo da je svečani trenutak nego i vrijeme kada rezimiramo nastavnu godinu i sav naš rad koji je polučio uspjehe.

Rad u školi nije samo puko učenje činjenica i podataka već  puno kreativnog rada, maštanja i razvijanja talenata, pa na ovaj dan osim ponosa i svečanoga duha školske prostore dodatno ispunjava radost i veselje.

Pohvaljeni su učenici koju su se iskazali u rezultatima i marljivom radu u izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima.

Svečana akademija za učenike,djelatnike, roditelje i žitelje  našega sela vrhunac je dana.

Uz zbor koji je uvježbala nastavnica Dubravka Matić , na akademiji su nastupili : dramska i recitatorska sekcija pod vodstvom nastavnice Monike Pančić Simić,dramska grupa razredne nastave koju je uvježbala učiteljica Evica Šerfezi, recitatorska grupa razredne nastave koju je uvježbala učiteljica Anđelka Posavec. Priredbu je  koordinirala  nastavnica Mirjana Kuić.

Prostore u prizemlju škole krasila je izložba velikog broja učeničkih radova iz likovne kulture predmetne nastave, te učenika 2 . i 3. razreda razredne nastave . Među njima svoje mjesto su pronašli i radovi iz tehničke kulture,hrvatskog jezika i matematike. Izložbu je priredila nastavnica Anđelika  Ćosić.

Na katu škole, u prostoru školske knjižnice ,organizirana je izložba fotografija vezanih uz zadnjih dvadeset i pet  godina života škole . Izložbu fotografija priredila je knjižničarka Ankica Karakaš Radošević.

Sve fotografije možete pogledati ovdje.