POZDRAV PROLJEĆU

Autor: Danijel Mazur, 23. 4. 2013.

Učenici razredne nastave u petak 19. travnja imali su izvanučioničku nastavu - Pozdrav proljeću. Uz zanimljive radionice i sportska natjecanja učenici su ponovili sadržaje vezane uz godišnje doba, te povratkom u školu napisali izvještaje i svoje dojmove o provedenom danu.

IZVJEŠTAVANJE O DOGAĐAJU

Učenici od 1. do 4. razreda išli su na izlet. U petak u 9 sati morali smo biti pred školom. Šetali smo se do šumice na kraju sela. Bilo nam je jako lijepo. Igrali smo graničara, preskakali štrikove i mnogo toga drugoga, a najbolje je bilo što smo upoznali prirodu i prošetali se po lijepom vremenu.

Mihaela Aščić, 2. raz.

IZLET - SLIKOVIT OPIS

Probudio sam se uz cvrkut lijepih i raspjevanih ptica i predivnog sunčanog jutra. Nebo je bilo plavo kao more prepuno riba. Ustao sam se i krenuo na dogovoreno mjesto, pred školu. Putem sam pričao sa mojim dobrim prijateljima Leom i Lukom. Skupili smo se i krenuli. Putem smo vidjeli lijepe kuće, šarenih boja. Pratile su nas raspjevane ptice. Došli smo do kraja sela i ugledali Lovački dom. To veliko, bijelo zdanje pružilo nam je dobro mjesto za razonodu i odmor. Na zelenoj livadi, prepunoj žutih maslačaka, raširio sam svoju šarenu deku i sjeo na nju. Donio sam narančastu loptu kojom smo kasnije igrali graničara. Prolazili smo kroz blatno, zeleno i vodeno mulje. Neki učenici su se dobro uprljali. Mi smo kasnije plesali.

Kući sam krenuo s Danielom i Ivanom. Na izletu mi je bilo super.

fotogalerija                                                                  Filip Tabak, 4. raz.

POZDRAV PROLJEĆU - IZLET

U petak smo išli na izlet u lovačku kućicu. Na izlet smo krenuli u 9:00. Na izlet je išao prvi, drugi, treći i četvrti razred. Tamo smo se zabavljali, a naši dečki su zauzeli čeku i promatrali okolinu. Kad smo došli kući ja sam se osjećao jako sretno, ali sam ipak mislio da smo bar ostali malo duže na izletu.

Renato Brataljenović, 3. raz.